UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Перша сімейна вітамінна мануфактура, PESIVIMA, вітаміни, бад, песівіма, Песівіма, Пісівіма, пісівіма

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 “Перша Сімейна Вітамінна Мануфактура”, “рослинні препарати”, “українська сировина”, “екологічно чисті райони”, “авторські рецептури”, “сімейні рецепти”, “преміальна якість”, “виготовлення крафтово”, “невеликі партії”, “вітаміни”, “БАДи”, “довголіття”, “здоров’я”, “основи нутриціології”, “вплив вітамінів”, “вплив мінералів”, “вплив біологічно активних добавок”, “життя людей”, “професійні лікарі”, “іноземні вітаміни”, “іноземні БАДи”, “власне виробництво”, “продукти”, “якість”, “100%”, “споживання”, “батьки”, “ми”, “брати”, “друзі”, “головний вітамінний бренд”, “Україна”, “жити 100 років”, песівіма, Песівіма, Пісівіма, пісівіма .

Вітаємо вас від імені Pesuvima! Ми - Перша Сімейна Вітамінна Мануфактура, заснована Євгенієм Ковтуненком. Наші коріння сягають глибокої історії знахарства та збирання трав, що передавалися з покоління в покоління.

Ми виготовляємо рослинні препарати з української сировини, зібраної в екологічно чистих районах. 

З років 30 наш засновник, Євгеній, почав активно цікавитись довголіттям і здоров’ям в цілому. Він вивчав основи нутриціології, вплив вітамінів, мінералів та біологічно активних добавок на життя людей. Всі його теорії та гіпотези були протестовані на ньому самому та його друзях, під наглядом професійних лікарів.

Ми зрозуміли, що більшість людей купують іноземні вітаміни та БАДи і навіть не підозрюють, що склад може бути далеко не найвищої якості. Тому ми створили власне виробництво, що виготовляє продукти виключно з сировини преміальної якості.

Ми пишаємося нашими продуктами і впевнені в їх якості на 100%. Це продукти, які щоденно споживають наші батьки, ми самі, наші брати, наші друзі.

Ми виготовляємо все крафтово, невеликими партіями, адже закуповуємо найдорожчу сировину преміальної якості. Але вже зовсім скоро ви побачите, як наша сімейна мануфактура стане головним вітамінним брендом в Україні. Бажаємо вам жити 100 років

Розгорнути
Вгору